Aktualności Zlot się zbiża

Aktualności

 
2021-07-26

Zlot się zbiża

temperatura rośnie, dosłownie i w przenośni.

Na tegorocznym zlocie poczęstunek będzie w Restauracji “Słowiańska” lub w barze “Swojskie jadło”, do wyboru. Każdy zgłoszony uczestnik otrzyma na wycieczce lub przy rejestracji w Biurze paszportowym bon do zrealizowania w tę sobotę lub w niedzielę. W restauracji bon można wymienić tylko na porcję ruskich pierogów z barszczem czerwonym, w barze można zjeść dowolny obiad dwudaniowy. Podczas prelekcji będą ciastka, kawa lub herbata. Prosimy o przyniesienie WŁASNYCH KUBKÓW, w celu oszczędzenia zasobów i pracy. Dziękujemy!

Wszyscy, którzy zgłosili chęć udziału w wycieczce mają do wyboru 2 trasy. Zbiórka zawsze o godz. 7 rano w sobotę 31.07.

Jedna grupa wyruszy ze Stacji Pomp z Magdą Mądrawską-Okołów w stronę Warty. Będzie to okazja do posłuchania niezwykle ciekawej opowieści o lodowcu, starorzeczach, ususzaniu mokradeł, kolonizacji fryderycjańskiej i oczywiście, do obserwacji przyrody.

Druga grupa spotka się na parkingu przy Betonce z Przemkiem Szymońskim, aby “Ptasim szlakiem” podążyć na spotkanie z ...., nie możemy nic obiecać, bo jak akurat ich nie będzie, to będzie zawód. Liczcie zatem na niespodzianki :-)

 


powrót do aktualności